Divu mazulīšu māmiņa, Maija ZALCMANE-KAZMINA.

Atbalstīju gaidot, dzemdībās un pēc tam. Otro dēliņu Maija sagaidīja mājās, ģimenes dzemdībās.

Maija: «Uzsāku sadarbību ar dūlu Lindu jau diezgan agrīni, grūtniecības 16.ned., jo jutos emocionāli sev svarīgu attiecību jomā un finansiāli nestabili. Līdz ar to raizējos, kā uz tā visa fona jūtas bērniņš manī un jutu vajadzību pēc papildus atbalsta.

LASĪT TĀLĀK

 

Linda mācēja „uzķert” un piefiksēt manus vājos punktus, izteikt skaļi man svarīgos jautājumus (ieskaitot, reālistiskas dabas jautājumus), lai es tos labāk pārdomātu un sevī sakārtotu, lai es justos brīva un varētu labi dzemdēt. Linda visādi centās stiprināt manu iekšējo Es, manu pārliecību par sevi, lai es izmantotu tos resursus, kas ir tieši man. Bija sajūta, ka Linda pārdomā un gatavojas sarunām ar mani. Es jutos, ka Linda ņem vērā manas vēlmes gan saistībā ar gaidīšanu, gan dzemdību periodu.

..Es novērtēju arī viņas cilvēciskumu, dabiskumu un personības starojumu.  Vislielāko atbalstu un iedrošinājumu no Lindas jutos saņēmusi tieši tuvā pirmsdzemdību un dzemdību periodā. Man palīdzēja viss, ko Linda darīja dzemdībās (sazinājās ar vecmāti, iesaistīja vīru manis atbalstīšanā, rūpējās, lai man būtu ērti, ik pa laikam deva padzerties, masēja muguru, turēja roku, teica, ka man labi sanāk, teica, lai skaņu laižu uz leju), es pēc iespējas maksimāli varēju darīt savu galveno darbu – dzemdēt – un es ļoti labi un bez plīsumiem piedzemdēju savu 4,5kg puikiņu!

Jūtos gandarīta par sadarbību ar dūlu Lindu!»

 

2011. g.