Iespējams iegādāties grāmatu "Gaidības un radības ar prieku" un "Dziedinošas dzemdības" tieši no autores! Šīs ir grāmatas, par kurām bieži dzirdēts - pēc to izlasīšanas, mazinājās bailes no dzemdībām, gūta lielāka pārliecība un izpratne par radībām. 

Iespējama grāmata ar ierakstu no autores! (tad tas īpaši jānorāda!)

Grāmatas iespējams pasūtīt internetā, piegāde caur Omniva Latvijā vai pastu, ja sūtījums ir uz ārzemēm. 

Cenas:

* grāmata "Gaidības un radības ar prieku". Cena 9 eiro + Omniva (3,19eiro) vai pasta izdevumi, atbilstoši valstij un sūtījuma lielumam

* grāmata "Dziedinošas dzemdības". Cena 10 eiro + Omniva (3,19eiro) vai pasta izdevumi, atbilstoši valstij un sūtījuma lielumam

Ja vēlaties autores ierakstu, tas sarakstē obligāti jānorāda! Ja ir kādas īpašas vēlmes, ko tajā vēlaties izlasīt, norādiet!

Grāmatu pasūtīšanas kārtība:

* nosūtiet pasūtījumu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , norādot grāmatas (-u) nosaukumu un daudzumu.

* norādiet, ja vēlaties ierakstu, kam to adresēt un, ja ir vēlme pēc īpašiem vārdiem - uzrakstiet tos.

* Jūs saņemsiet rēķinu apmaksai.

* Pēc rēķina apmaksas Jums caur Omniva pakomātiem vai pastu - obligāti norādiet, kādā veidā! - tiks nosūtīta grāmata (-tas).

Droši uzdodiet neskaidros jautājumus!

 

Sirsnīgi,

Linda Rozenbaha

t. 29428893, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ar bijību un pateicību nododu grāmatas "Gaidības un radības ar prieku" turpinājumu "Dziedinošas dzemdības", kas tapis desmit gadu garumā. Sirsnīgs paldies visiem, kas dalījās savā pieredzē un zināšanās! - 5 vecmātēm, 30 sievietēm, kas dalījās savā personiskajā pieredzē, brīnišķīgiem fotogrāfiem, māksliniekiem, maketētājiem, vārda meistariem, ikvienam, kas palīdzējis sievietēm sniedzis cieņas, mīlestības, izjūtas un arī profesionalitātes pilnu atbalstu grūtniecībā un dzemdībās.

 

Mana atmiņa ir saglabājusi dzemdību stāstus, radību fotogrāfijas un tikšanās reizes ar sievietēm, kuras dalās dzemdību pieredzē un kuras to izjutušas kā spēcinošu, prieka un mīlestības pilnu vai pat kā uzvaras gājienu. Atmiņā ir viņu acis. Mirdzošas. Reizēm it kā ne no šīs pasaules (arī šajā grāmatā šādas fotogrāfijas ir!). Tirpiņas pārskrien pār ķermeni, izdzīvojot daļiņu viņu pieredzes.

 

Viena līdz šādām dzemdībām nonākusi jau pirmajā reizē, citai ceļš bijis ilgāks. Uzklausot daudzu sieviešu stāstus par spēcinošām dzemdībām, bieži dzirdēju: “Es dziedinājos,” vai “Pieredze bija dziedinoša.” Citreiz es to vienkārši sajutu.

 

Un tā atnāca šīs grāmatas nosaukums “Dziedinošās dzemdības”, teju pēdējā grāmatas tapšanas brīdī.

Pēc šīs grāmatas izlasīšanas es jūtos drošāk, man vairs nav bail - tā man teikušas daudzas māmiņas. Grāmata "Gaidības un radības ar prieku" ir mans sirdsdarbs. Tajā sirsnīgus padomus, kā atraisīt sevī dabas dotās spējas dzemdēt, sniedz vecmātes Dina Ceple un Rudīte Brūvere, Aija Mikova, kā arī psiholoģe Irēna Kondrāte, kas pēc pirmās profesijas arī ir vecmāte.

Es to rakstīju, būdama žurnāliste, iedvesmojusies par sievietes varēšanu dzemdībās kā mamma.

LASĪT TĀLĀK

Jaunais gads atnācis ar priecīgu vēsti - grāmata "Gaidības un radības ar prieku" nokļuvusi  2012. gada lielā Latvijas grāmatu tīkla "Jānis Roze" grāmatu topa 39. vietā. Lielais paldies lasītājiem!