Paldies par veikto pirtīžu kopā ar mani. Bija ļoti patīkams rituāls un tieši tavā izpildījumā. Ļoti daudz emociju, daudz pozitīvā un daudz mīlestības saņemts.

 

Ir skaista jūlija pēcpusdiena. Pie pirts salasu augus un zālītes bērniņa vanniņai un esmu gatava pirtīžai. Linda ierodas starojoša un mīlestības pilna, velta 100 % uzmanību manai ģimenei. Izrunājam dzemdības, man ir ļoti daudz ko teikt un jūtu ka Linda ir gatava klausīties, iedrošināt, ka man viss ir izdevies un atcerēties pozitīvos mirkļus. Tas bija pozitīvs un emocionāls piedzīvojums pārrunāt dzemdības.

LASĪT TĀLĀK

Paldies, ka biji līdzās man Dobelē, meitiņu sagaidot, kamēr vīrs lielo bērnu auklēja mājās!

Inese K.

Foto - psych.nyu.edu

Paldies Lindai un Dacei, pāru stiprināšanas rituāls mūsu ģimenei iedeva jaunu cerību, jaunu elpu.

Esam visu nedēļu rotaļīgi un priecīgi, šķiet, rituāls arī mūsos atmodinājis pavasari. Daci vīrs salīdzināja ar Dalailamu, kura ir pārsteidzoši pārpilna ar mīlestību, Lindu- ar viedo, drošo atbalstu.

Abi bijām patīkami pārsteigti par nesteidzīgo mieru, draudzīgumu un patīkamu nogurumu vakara izskaņā.

Jebkuram pārim būtu jādod sev šī iespēja. Ja nu mīlestība uzdzirksteļo no jauna? Paldies, jaukās!

 
 
 

Pēc pirmās, smagās dzemdību pieredzes nespēju pat domāt par vēl kādu bērniņu. Tā pagāja 6 gadi, kamēr arvien vairāk pārņēma doma „vai nu tagad, vai – nekad!”. Ar vīru ļoti vēlējāmies vēl kādu atvasīti, tādēļ centos savas milzu bailes, trauksmi aizmālēt ar vārdu „ANESTĒZIJA!!!”. Iestāstīju sev, ka šoreiz dzemdībās mani no milzu mokām izglābs anestēzija, tādējādi tikšu pie mazuļa bez īpašām pūlēm.

LASĪT TĀLĀK

Biju patīkami pārsteigta par šī rituāla patīkamo procesu un sajūtām pēc tā. Jutos kā no jauna piedzimusi un atpūtusies. Ļoti patika, ka biji atsaucīga, jauka un pretimnākoša. Ieguvu vairāk, nekā gaidīju. :) Paldies, Linda! 

Anda BEINORA, kopā gaidījām, kopā bijām dzemdējot Kārlīti P. Stradiņa slimnīcā, kā arī  pārvarot pēcdzemdību grūtības.   

Anda: «Dūlas atbalsts man izrādījās ļoti svarīgs kā grūtniecības, tā arī dzemdību un pēcdzemdību  laikā.

LASĪT TĀLĀK