Mīļi aicinu uz vebināru "Relaksācijas prasmes" kopā ar mani, dūlu, grāmatu "Gaidības un radības ar prieku" un "Dziedinošas dzemdības" autori Lindu Rozenbahu.


Esmu arī četru bērnu mamma un manas atvases nākušas pasaules priekpilnās dzemdībās. Jā, tajās bija  sāpes, tomēr pāri visam mīlestība un pat zinātkāre - kā šis bērniņš nāks pasaulē. Un relaksācija, elpa, skaņa ir bijuši lielie palīgi dzemdībās. Tāpat zināšanas un prasmes, kā palīdz relaksācija un kā to praktizēt, esmu apguvusi dūlu un citos kursos Latvijā un ārzemēs, vēlāk nodevusi zināšanas tālāk māmiņām gaidībās.

Vebinārā par relaksāciju varēsi uzzināt un izmēģināt praktizēt:

* kāda gan relaksācija, ja dzemdībās sāp?

* izmēģināsim, kas ķermenī notiek, praktizējot relaksāciju

* izmēģināsim dažas relaksācijas metodes

Kad: 2020. gada 16. aprīlī 18.00.-19.30. 

Kur: internetā, zoom vietnē. Tiem, kas pieteikušies, vebināra dienā saņems linku uz zoom vietnes vebināru. Lūgums ierasties tajā 17.45., lai pārbaudītu skaņu un video, jo pēc tam man nebūs iespēju šiem jautājumiem pastiprināti pievērsties. Datorā parasti zoom neprasa instalēt viņu bezmaksas programmā, telefonā jāinstalē zoom bezmaksas programma.

Priecāšos, ja vebinārā iesaistīsieties ar atpakaļsaiti, tāpēc laicīgi aicinu padomāt, kādā veidā vēlēsieties komunicēt - čatā, ieslēdzot tikai audio skaņu vai arī video.

Cena: 11 eiro. Tās mammas gaidībās, kuras finansiāli grūti skārusi Covid 19 krīze, var piesakoties nosaukt citu - sev šobrīd pieņemamo - cenu par vebināru, un es izrakstīšu rēķinu atbilstošo nosauktajai cenai.

Pieteikšanās līdz 2020. gada 16. aprīļa pulksten 17.00.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Foto no grāmatas no Lindas "Dziedinošas dzemdības" vāka, fotogrāfe Evija Gruzna (Pušmucāne)