„„Ir, ir dzīve arī pēc dzemdībām” – aptuveni tā saucas kāda grāmata par pēcdzemdību periodu. Jo, gaidot mazuli, nereti sievietei ir grūti koncentrēties uz vairākām lietām – visa uzmanība ir vērsta uz dzemdībām,” novērojusi dūla* Linda Rozenbaha.

 

Šis seminārs ir veltīts tam, lai noskaidrotu, kādu atbalstu un rūpes var saņemt pēcdzemdību periodā, kā šo laiku var gaiši piepildīt ar rituāliem un kā tie palīdz.

Aicināti:

* topošās māmiņas un tēti

* mammas un tēti

* vecvecāki

 

 

Seminārā uzzināsiet:

* Kas nepieciešams sievietei pēcdzemdību periodā

* Pēcdzemdību rituāli dūlas praksē – pirtīžas, vēdera aizvēršanās masāža, aizvēršanās masāža ar rebozo lakatiem, dzemdību pieredzes pārstrāde, – kas tajās notiek un kāpēc tie vajadzīgi. Ko no tā var praktizēt paši vecāki/ģimene

* Kā iespējams sagatavoties pēcdzemdību laikam

 

NB! Rūpējoties par grupas gaisotni un iespēju klausīties vienam otrā, iespēju robežās nākam ar bērniem, kas jau paaugušies, vai arī paši parūpējamies, ka, bērniņam kļūstot skaļākam, ar viņu izejam blakustelpā.

 

* Dūla – speciāli mācījusies nemedicīniska atbalsta persona grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību periodā. Sniedz emocionālu, informatīvu un fisku atbalstu.

 

Kad: 1. decembrī 18.00–20.00

Kur: "Daya joga" telpās Stabu ielā 51/2 (pagalma māja)

 

Cena: 10 EUR (no viena apmeklētāja vai pāra)

 

Lūgums pieteikties pa tālruni 26555060 (Daya jogas studija) vai e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.