Šī ir iespēja gan dalīties savā dzemdību pieredzē, atklājot to, kas tajā spēcinājis, palīdzējis, iedvesmojis, kā pārvarēti grūtie brīži. Tā ir iespēja klausīties citu pieredzē, izsijājot, kas varētu noderēt pašam un kas - tikai kā zināšana par otra ceļu.

Foto - Pinterest/Виктория

 Kad: 19. janvārī, plkst. 18.00 - 20.30, "Daya joga" telpās Stabu ielā 51/2 (pagalma māja)

 

Dzemdību stāstu vakaru vadīs: dūla un grāmatas „Gaidības un radības ar prieku" autore Linda Rozenbaha.

Viņa ir pieredzējusi sarunu stāstu vakaru vadītāja, kas Latvijā aizsākusi tradīciju - dzemdību stāstu nodošana tālāk, pirmkārt, jau pusi no grāmatas veltot tieši dzemdību stāstiem, bet vēlāk - rīkojot šādus radību stāstu vakarus.

 

Uz stāstu vakaru aicināti:

* vecāki, kas vēlas dalīties dzemdību pieredzē (tik, cik grib) un atziņās par gatavošanos radībām un pašām dzemdībām

* topošie vecāki, kas vēlas uzklausīt pieredzējušos. Šī ir iespēja dzirdēt citu radību pieredzi no pirmavotiem, bez stāstiem „viena tante teica"; iespēja uzdot jautājumus un gūt atziņas no citu pieredzes - varbūt kaut ko no tā var izmantot arī savā dzemdību pieredzē

* pāri, kas mazuli vēl tikai plāno

Linda: „Agrāk sievietēm notika vakarēšana, sanākšanas, pieredzes nodošana no citas citai. Sievietes nereti pieredzēja citu saimes sieviešu radības, redzēja un ņēma rokās saimē dzimušo zīdaini. Mūsdienās bieži vien mūsu mammas ir piedzīvojušas traumatiskas dzemdības, ir daudz sāpīgu atmiņu - viņām nav drošības sajūtas un stāstu no ģimenes par dzemdībām, ko nodot savām meitām. Ir tāds iztrūkstošais posms mūsu vēsturē. Daloties gaišajos stāstos, mēs varam viens otru stiprināt un iedrošināt, atjaunot priekpilnu dzemdību pieredzes nodošanas tradīciju."

Dalība pret ziedojumiem.

 

Lūgums pieteikties pa tālruni 26555060 (Daya jogas studija) vai e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.