Aicinām uz kopābūšanu, bagātinoties ar spēcinošiem  dzemdību stāstiem.

Foto http://www.hamptonbeach.ca/
LASĪT TĀLĀK

 

„Jau sen vēlējos organizēt spēcinošu dzemdību stāstu vakaru tieši pie jūras, pie dabas, kur mūsu stāsti savītos ar dabas varenumu,” saka Linda Rozenbaha, spēcinošo dzemdību stāstu vakara idejas autore. Viņa aicina:

-        -   ja savu mazuli gaidi, tad tā ir iespēja uzklausīt citu pieredzi; uzdot jautājumus pirmavotiem; paņemt kādas idejas, kas spēcina dzemdībās, atsijājot, kas varētu derēt arī tev un kas ir vienkārši noder zināšanai; uzzināt, kā var dzemdībām gatavoties grūtniecības laikā.

-        -   ja vēlies dalīties savā dzemdību stāstā, lai kāds tas bijis notikumu ziņā, tomēr – kuru tu izjūti kā emocionāli spēcinošu, ar kādām dzīves atziņām pildītu – tev ir iespēja stāstā dalīties. Aicināti arī tēti!

Ierasts ir runāt par negatīvu, sāpinošu pieredzi, bet maz ir stāstu, kas sniegtu atziņas, kas dzemdībās spēcina, ko varbūt citreiz darītu savādāk, kādas atziņas radībās gūtas, maz ir tādu stāstu, kas atklāj radību skaistumu. Ja tev ir šāda pieredze – dalies.  

 Vada: dūla, grāmatas „Gaidības un radības ar prieku” autore  Linda Rozenbaha un Līga Liepa-Kivilande 

Kad: 15. augustā 16.00.-18.00.

Kur:

-          - ja nav lietus - Jūrmalā , Dubultos, pie jūras. Pulcējamies pulksten 15.50. pie pasaku mājas „Undīne” , Dubultos, Parka ielā 1 un ejam kopīgi meklēt jauku pasēdēšanas vietu pie jūras.  Paņemiet sev sedziņu/dvielīti, uz kā sēdēt! Ja kāds aizkavējas, zvaniet – 29428893.

-          - ja lietus – tiekamies pasaku mājā „Undīne”, Dubultos, Parka ielā 1.

Ieejas maksa: vēlams ziedojums, sākot no Ls 2.

Ko paņemt: var kādu nelielu cienastiņu.

Transports: ja kāds rīdzinieks vēlas tikt „paķerts līdzi”, varam sarunāt, kā – rakstiet/zvaniet Lindai vai Līgai. Iespēja arī paņemt mazuli, ja ir autokrēsliņš.

 Pieteikties: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai pa tel. 29428893. Lūgums norādīt, vai Jūs esat mamma vai tētis, kas vēlas dalīties stāstā vai grūtniece/gaidošie vecāki. 

NB! Pasākums notiks, ja būs pieteikušies vismaz septiņi cilvēki.

Paldies par atsaucību pasaku mājas „Undīne” saimniekam Ingum Zālītim!